بازی حساس و دیدنی تیمهای تعمیرات و حراست با نتیجه تساوی دو بر دو به پایان یافت.

در این بازی که نخستین بازی تیم حراست بود، یاران سیدرضا موسوی با لباسهای زرد و مشکی و با روحیه ای خوب وارد بازی شدند اما این یاران تعمیرات بودند که خیلی زود و در دقیقه دو مسابقه توسط علی شکوهی به گل دست یافتند.

تیم حراست که نمی خواست بازنده نیمه نخست این بازی باشد سرتاپا حمله شد و فرصتهای گلزنی خوبی را بدست آورد اما وحید انصاری دروازه بان تیم تعمیرات، توپها را یکی پس از دیگری دفع کرد و بالاخره محمد محمدی مهاجم تیم حراست در دقیقه ۱۷ گل تساوی تیم خود را وارد دروازه کرد تا همه چیز از اول آغاز شود. در این نیمه، تیم تعمیرات نیز فرصتهای خوبی را در ضدحمله های خود داشت که با بی دقتی بازیکنان و البته با درخشش دروازه بان حراست گلی عاید این تیم نشد تا هر دو تیم با نتیجه یک بر یک نیمه نخست را به اتمام برسانند.

دو تیم نیمه دوم را با احتیاط بیشتری آغاز کردند اما محمد ملکزاده بازیکن تیم تعمیرات در دقیقه ۲۴ به اشتباه دروازه خود را باز کرد تا تیم حراست بازی را دو بر پیش افتد. اما این پایان کار نبود و تعمیرات که چیزی برای از دست دادن نداشت بازی را هجومی دنبال کرد تا اینکه در دقیقه ۲۷ رحمت درخشان بازی را برای یاران خود به تساوی کشاند.

در این بازی که با چالشهای فوتبالی نیز همراه بود دو تیم بازی بسیار خوب و تماشاگر پسندی را ارائه دادند و دروازه بانهای دو تیم فرصت های بسیاری را از مهاجمین گرفتند تا در پایان، این مسابقه جذاب با نتیجه دو بر دو به اتمام برسد و تعمیرات نیز همچنان برای صعود از این گروه سخت امیدوار باشد و حراست نیز تیمی خطرناک و زهردار نشان داد.

تیم حراست در دومین بازی حساس خود می بایست به مصاف تیم راکتور صدرنشین این گروه برود.

وحید انصاری دروازه بان تعمیرات نیز به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد.

آمار:

←حراست ۲:

گل: محمد محمدی(۱۷)-محمد ملکزاده-گل بخودی(۲۴)

کارت زرد: آرین نوشادیان(۲۶)-مجید موسوی(۳۰)

←تعمیرات ۲:

گل: علی شکوهی(۲)-رحمت درخشان(۲۷)

کارت زرد: وحید انصاری(۲۸)


بهترین بازیکن زمین: وحید انصاری(تعمیرات)

 

 

۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *