ابراز خرسندی مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی کشور از شتاب ایجاد شده در طرح گچساران

معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی، در برنامه بازدید میدانی خود از طرح الفین پتروشیمی گچساران، ضمن ابراز خرسندی از پیشرفت عملیات اجرایی و شتاب ایجاد شده در این طرح تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی گچساران؛ بهزاد محمدی معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی در برنامه بازدید میدانی دو روزه خود به استان های کهگیلویه و بویراحمد و خوزستان، صبح امروز (دوشنبه 19 مهر) از طرح پتروشیمی گچساران بازدید کرد.

وی ضمن ابزار خرسندی از پیشرفت عملیات اجرایی این طرح گفت: پتروشیمی گچساران در زنجیره مهم و بزرگی در صنعت پتروشیمی قرار دارد که خوراک خود را از طرح ملی بید بلند دریافت می کند و در بخش پایین دست نیز طرح های پلیمری از جمله پتروشیمی دهدشت و پلیمر گچساران از محصول این طرح بعنوان خوراک استفاده می کنند. 

بهزاد محمدی خاطر نشان کرد: امیدوارم این طرح با تلاش و پیگیری شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس و مدیران ارشد این طرح و بر اساس قولی که به وزیر محترم نفت داده شده تا پایان سال ١۴٠١ به بهره برداری برسد.

معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی در پایان اظهار داشت: سبد طرح های پتروشیمی با برنامه ریزی روی خوراک های پایه در صنعت پتروشیمی روز به روز بزرگتر می شود و به همین نسبت نیز شرکت ملی صنایع پتروشیمی برنامه پیگیری مستمر این طرح ها را در دستور کار خود داده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.