نشست معارفه مدیرعامل جدید شرکت پتروشیمی گچساران در محل مجتمع این شرکت انجام شد.

این نشست امروز چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه با حضور معاون برنامه‌ریزی و توسعه کسب‌وکار گروه صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس و مهندس سیفی دستیار ویژه ایشان، اعضای هیئت‌مدیره، مدیران شرکت پتروشیمی گچساران و نیز پیمانکاران اجرایی پروژه برگزار گردید.

مهندس نشان زاده: مهم‌ترین اولویت، می‌بایست تکیه ‌بر نیروی انسانی باشد/ایجاد فضای همدلی در هر سازمانی امری حیاتی است

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی گچساران، معاون برنامه‌ریزی و توسعه کسب‌وکار گروه صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس ضمن قدردانی از تلاش‌های مهندس حیدریان و همه همکاران و همچنین مدیران گذشته این شرکت اظهار داشت: دوره مدیریت آقای مهندس حیدریان برش خوبی از تاریخ این طرح قدیمی بوده و علیرغم چالش‌های بسیاری که ایشان با آن روبرو بود، توانستند به‌خوبی این پروژه را سر و سامان دهند.

مهندس نشان زاده در ادامه افزود: یک سازمان گاهی به‌مراتب و دوره‌ای می‌رسد که تغییرات در آن، به پویایی و شکوفایی منجر خواهد شد و تغییرات در راستای تکامل بوده و البته امری اجتناب‌ناپذیر می‌باشد.

وی با بیان اینکه یکی از سیاست‌های کلیدی بنده در هلدینگ خلیج‌فارس این است که در هر پروژه و متناسب با آن، افراد مرتبط سکانداری را برعهده گیرند بیان داشت: علاوه بر موارد اجرای پروژه، آنچه برای ما همیشه مهم بوده نیروی انسانی است و پیشرفت هر پروژه مرهون تلاش‌های این عزیزان است.

معاون برنامه‌ریزی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس در ادامه، مهم‌ترین اولویت این شرکت را تکیه‌بر نیروی انسانی دانست و اظهار داشت: در همه شرایط می‌بایست تکریم نیروی انسانی اولویت اول ما باشد. یکی از انتظارات مهمی که از مدیرعامل جدید دارم ایجاد فضای همدلی است. این مهم باعث ایجاد و شکل گرفتن اتحادی بزرگ و خلق یک معجزه خواهد گردید که به حتم خروجی آن راه‌اندازی هرچه سریع‌تر این پروژه ملی خواهد بود.

مهندس سیاهپور: چرخش نخبگان، سبب پویایی و رشد یک سازمان می‌شود

در ادامه این نشست، رئیس مجتمع پتروشیمی گچساران ضمن تقدیر و تشکر از زحمات شبانه‌روزی مهندس حیدریان اظهار داشت: رمز پویایی طبیعت، تغییر و تحول بوده و تغییر فصول نشانه پویایی است.

مهندس سیاهپور در ادامه افزود: در جوامع مدرن، تغییر را چرخش نخبگان فرض می‌کنند که معمولاً سبب پویایی و رشد یک سازمان می‌شود و با توانایی که در مهندس مصدقی فرد وجود دارد، امید دارم که شاهد شکوفایی هرچه سریع‌تر این پروژه بزرگ باشیم.

همچنین مهندس رحیمی پور رئیس هیئت‌مدیره شرکت پتروشیمی گچساران نیز در این نشست بیان داشت: از تلاش‌های چندساله مهندس حیدریان که با تمام توان برای این پروژه وقت گذاشتند و برای پیشرفت آن از هیچ کوششی دریغ ننمودند تقدیر و تشکر به عمل می‌آورم و هیئت‌مدیره همچون گذشته هر کمکی که بتواند برای رفع موانع، پیشرفت و راه‌اندازی هرچه سریع‌تر این طرح انجام خواهد داد.

در ادامه مهندس شکارزاده مدیر اجرایی شرکت پتروشیمی گچساران با تشکر ویژه از تلاش‌های مهندس حیدریان اظهار داشت: این پروژه در سال‌های اخیر فراز و نشیب‌های زیادی داشته که با حمایت هیئت‌مدیره محترم و تلاش‌های مهندس حیدریان و سایر همکاران کار به این مرحله رسیده و همچون گذشته با تمام وجود برای پیشرفت و راه‌اندازی این طرح تلاش خواهیم نمود.

 

مهندس مصدقی فرد: هزینه برای نیروی انسانی، ایجاد ارزش افزوده برای رسیدن به نتایج بهتر است

مدیرعامل شرکت پتروشیمی گچساران نیز در ادامه این نشست با بیان اینکه به‌نوبه خود از زحمات آقای مهندس حیدریان تشکر نموده و ادامه دهنده راه و تلاش‌های ایشان خواهم بود، اظهار داشت: از همه‌کسانی که از گذشته در این پروژه بوده‌اند خدا قوت عرض نموده و از همه عزیزان بابت تلاش‌هایشان تشکر می‌کنم. میزان پیشرفت این پروژه که از سال ۹۸ به بعد یک تغییر شگرف داشته که مؤید تلاش و همت همه‌کسانی است که در این مقطع حضور داشته‌اند.
مهندس مصدقی فرد افزود: از مدیران محترم شرکت صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس که به بنده اعتماد نمودند نیز تشکر نموده و امیدوارم که با یک کار تیمی و با همدلی و همراهی، همه زحمات را به ثمر و به نتیجه مطلوب برسانیم.
وی همچنین در ادامه، ارزشمندترین منابع هر سازمانی را نیروی انسانی دانسته و بیان داشت: هزینه برای نیروی انسانی، در واقع هزینه نیست و لذا ایجاد ارزش افزوده برای رسیدن به نتایج بهتر است و در این زمینه در چهارچوب مدون و مشخص حرکت خواهیم نمود و با تمام توان و با یک کار منسجم و تیمی، این پروژه ملی را به سرانجام خواهیم رساند.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *