جزئیات خبر

تبریک ​مدیر عامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس​ به مناسبت روز ملی منابع انسانی

تبریک ​مدیر عامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس​ به مناسبت روز ملی منابع انسانی

 

مدیر عامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس روز ملی منابع انسانی را تبریک گفت. 

به نقل از روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس، در این پیام آمده است:

«به نام خدا»

منابع انسانی سرچشمه بسیاری از تحولات در یک سازمان موفق و مزیت کلیدی برای رسیدن به رقابت پذیری در عصر توسعه سریع تکنولوژی است.

از مطرح شدن انسان به عنوان محور توسعه و تعیین کننده ترین عامل در کیفیت سودآفرینی؛ ارائه خدمات و بهبود سبد محصولات می‌توان استنباط کرد که منابع انسانی، ارتباط مستقیمی با بهره وری و توسعه پایدار سازمان دارد.

اینجانب بر خود لازم می دانم، روز ملی منابع انسانی را که با ماه مبارک شعبان المعظم و میلاد امام عدالت و مهربانی حضرت مهدی موعود (عج) مقارن گردیده؛ به همکاران عزیزم در خانواده بزرگ هلدینگ صنایع پتروشیمی خلیج فارس مدیران و کارکنان ادارات منابع انسانی ستاد و شرکت‌های تابعه هلدینگ تبریک عرض نمایم.

امید دارم تا با تلاش و تعامل، همکاری و هم افزایی مستمر این روزهای سخت و البته پر از حماسه و ایثار مجاهدانه را پشت سر گذاریم.

اعتقاد و باورمان این است، آنچنان که مقام معظم رهبری فرمودند" نیروی انسانی صالح، چابک و برخوردار از فکر و مدیریت صحیح در کنار ایستادگی، عزم راسخ، توکل به خدا و امید به آینده، راه گشاترین  عناصر در رساندن ایران اسلامی به جایگاه بزرگ تاریخی و متناسب با شان آن هستند" که می‌توانیم  آن را با شناسایی شاخص‌های کلیدی  پویایی و کارآمدی هرچه بیشتر منابع انسانی در سال جهش تولید تحقق بخشیم و به یقین افق‌های درخشانی برای ایران اسلامی ومردم نجیب کشورمان رقم بزنیم. انشاالله.

 

جعفر ربیعی

مدیر عامل و نائب رییس هیات مدیره

شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس

۲۶ فروردین ۱۳۹۹ ۱۳:۴۰
تعداد بازدید : ۲۳۰
کد خبر : ۸۱

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید