مدیرعامل شرکت پتروشیمی گچساران از نزدیک با کارآموزان جدید این شرکت دیدار و گفت وگو کرد.
به گزارش روابط عمومی پتروشیمی گچساران، سه شنبه ۲۴ خرداد در تالار آفرینش منطقه ویژه اقتصادی ماهشهر نشست مدیرعامل با کارآموزان جدید شرکت پتروشیمی گچساران انجام شد.
در این نشست صمیمی؛ مدیرعامل شرکت ره آوران فنون، مشاور مدیرعامل و رییس راه اندازی شرکت پتروشیمی گچساران نیز حضور داشتند و مسئولین مربوطه به کارآموزان معرفی گردیدند.
در ابتدای این نشست کلیپهای آشنایی با شرکت ره آوران فنون پتروشیمی و همچنین آخرین وضعیت شرکت پتروشیمی گچساران به نمایش در آمد و پس از آن دکتر نادرپور مدیرعامل شرکت ره آوران فنون به ایراد سخنرانی پرداخته و در خصوص دوره های پیش روی کار آموز و همچنین شرایط دوره توضیحاتی را ارائه نمود.
براساس این گزارش، مدیرعامل شرکت پتروشیمی گچساران نیز از حضور در میان همکاران جدید ابراز خرسندی نمود و اظهار داشت: خوشحالم که می بینم تلاشهای فراوان و برنامه ریزی های مدت اخیر در حال به ثمر نشستن است و یک گام تا هدف نهایی باقی نمانده و البته می بایست کم کم آماده شویم تا مسئولیتهای خطیری به شما عزیزان منتقل شود.
مهندس مصطفی حیدریان با ابراز اینکه در بدو ورود به ماهشهر و حضور در جمع کار آموزان حس هیجان همراه با کوله باری از خاطرات در مقابل چشمم عبور کرد افزود: صندلی که شما نشسته اید، روزگاری بنده و مسئولین فعلی نیز تجربه کرده ایم و مرور خاطرات آن زمان بسیار شیرین و البته بسیار به سرعت گذشت و قدر چنین روزهای شیرینی را بدانید چرا که این روزها آینده شما را خواهند ساخت و بهتر است بگویم آینده ای که پتروشیمی گچساران را خواهد ساخت.
حیدریان همچنین با تاکید بر شعار سازمانی شرکت پتروشیمی گچساران خطاب به کار آموزان گفت: از روز نخست مسئولیتم در این شرکت، از پرسنل خواستم تا تلاش-همدلی-رفتار سازمانی را به عنوان سرلوحه کار خویش قرار دهند و به شما عزیزان نیز عرض میکنم که این شعار سازمانی را توجه ویژه داشته باشید.
مدیرعامل شرکت پتروشیمی گچساران در پایان با اشاره به اینکه توصیه ام به کار آموزان این است که همواره عاشق کار خود باشند اظهار داشت: تلاش، دانش و مسئولیت پذیری سه ضلع مثلث موفقیت در کار تیمی است و بدون شک با انجام این سه ویژگی اتفاقات خوبی را رقم خواهید زد و به حتم با روحیه و انگیزه ای که در شما می‌بینم روزهای خوبی در آینده نزدیک پیش رو خواهیم داشت.
به گزارش روابط عمومی، پس از پایان این نشست مدیرعامل و سایر مسئولین با حضور در بین کار آموزان از نزدیک پاسخگوی بعضی پرسشهای آنان بودند و قرار است در مدتهای از قبل اعلام شده، مشاور مدیرعامل و سایر مسئولین مربوطه از طرف شرکت پتروشیمی گچساران در چندین نوبت با کرا آموزان دیدار و در جریان آخرین وضعیت آنان و یا رفع مشکلات احتمالی قرار گیرند و همچنین با ایمیل اعلام شده توسط مشاور مدیرعامل پتروشیمی گچساران، بصورت الکترونیکی نیز ارتباط بیشتر صورت پذیرد.

۴ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *