🔹 «ابوالفضل عزیزی» امروز در گفتگو با خبرنگار «شاپا» (شبکه اطلاع‌رسانی پتروشیمی ایران) با بیان اینکه در آزمون استخدامی پتروشیمی گچساران حدود ۱۰ هزار داوطلب ثبت نام کردند، گفت: بعد از برگزاری این آزمون‌ در مرحله اول، برگزیدگان سه برابر ظرفیت برای مصاحبه تخصصی و رفتاری ماه جاری دعوت خواهند شد.

🔹 مدیر منابع انسانی گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس با اعلام اینکه این آزمون روزهای پنجشنه و جمعه صبح و بعدازظهر همزمان در پنج شهر گچساران، یاسوج، تهران، شیراز و اهواز با  حضور ناظرین آزمون از دانشگاه امیرکبیر، مجریان محلی، پتروشیمی گچساران، ره‌آوران فنون و نظارت ستاد هلدینگ خلیج فارس برگزار شد، افزود:  تعداد ۲۲۲ نفر پس از انجام آزمون کتبی و مصاحبه پذیرفته‌شدگان این مرحله  برای ۱۶ گروه شغلی در این مجتمع پتروشیمی استخدام می‌شوند.

🔹 به گفته این مقام مسئول،  پس از مصاحبه تخصصی و رفتاری قبول‌شدگان برای شروع کارآموزی و کارورزی از اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ به شرکت ره‌آوران فنون پتروشیمی معرفی خواهند شد.

🔹 پتروشیمی گچساران با ظرفیت تولید سالانه یک میلیون تن اتیلن، سال آینده درحالی به بهره‌برداری می‌رسد که آزمون استخدامی  این شرکت پتروشیمی روزهای پنجشنبه و جمعه ۲۸ و ۲۹ بهمن ماه برگزار شد.

۲۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *