آیین تکریم و معارفه آقایان مهندس اشرف زاده و دکتر حسینی شنبه ۶ مرداد ماه با حضور مدیرعامل و جمعی از مدیران هلدینگ خلیج فارس پس از تلاوتی چند از آیات در ساختمان مرکزی هلدینگ خلیج فارس برگزار شد.

مهندس ربیعی پس از خیرمقدم و با تبریک به مناسبت میلاد با سعادت امام رضا (ع) اظهارداشت : یکی از مهمترین مسوولیتهای مدیریت عامل هر سازمانی برنامه ریزی است که این وظیفه به واحد برنامه ریزی تفویض شده است در واقع بخش مهمی از وظایف مدیریت سازمان را مدیریت برنامه‌ریزی انجام می دهد و برنامه ریزی جزو وظایف ذاتی و از وظایف اصلی مدیر سازمان می باشد و در جایی مثل هلدینگ خلیج فارس برنامه ریزی بسیار تاثیر گذار بوده و باید باشد

مهندس ربیعی گفت : بخش اعظم این مدیریت با مهندس اشرف زاده توام بوده و انصافا ایشان پایه گذار بیشتر کارهایی بود که در این مجموعه انجام شده، ولی برای منظور بزرگتر و مصلحت مهمتری از ایشان درخواست شده تا مدیرعاملی شرکت پترول را به عهده بگیرند.

از طرفی مدیریت برنامه ریزی به معاونت برنامه ریزی تغییر ساختار یافته بنابراین با جایگاه جدید لازم بود شخصی در این جایگاه قرارگیرد که آشنایی با شرکتهای تابعه، تولید، سیستم ها و روشها داشته باشد دکتر حسینی گزینه ایی فعال و شناخته شده ایی برای این معاونت بود.

ربیعی در ادامه از مهندس خاموشی مدیر عامل سابق پترول تشکر و قدردانی نموده و از مهندس اشرف زاده و دکترحسینی به خاطر قبول مسوولیت های سنگینی که به عهده گرفته اند تشکر کرده و برای آنها در مسئولیت های جدید آرزوی موفقیت نمود .

وی در پایان گفت : از شما در جایگاه جدید حمایت و پشتیبانی می کنیم و امیدواریم مسوولیتها را به بهترین نحو انجام داده و هلدینگ را به سوی سازمانی پویا و چابک هدایت نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *